місце абсолют # Учасник КП г.Близниця КП Драгобрат КП г.Стіг КП оз.Ворожеска КП с.Чорна Тиса КП Хребет2 КП Буковель Результат
місце абсолют # Учасник КП г.Близниця КП Драгобрат КП г.Стіг КП оз.Ворожеска КП с.Чорна Тиса КП Хребет2 КП Буковель Результат
1 312 Oleksii Sierik
-
16:02:00
-
-
19:17:00
-
21:25:00
7:41:00
2 311 Artem Verhun
-
16:06:00
-
-
19:40:00
-
21:48:00
8:04:00
3 315 Gleb Dolzhikov
19:21:00
16:10:00
-
-
19:21:00
-
21:50:00
8:06:00
4 309 Oleh Savchyn
-
16:11:00
-
-
19:22:00
-
21:56:00
8:12:00
5 304 Andriu Deuneka
15:35:00
16:10:00
16:59:00
18:03:00
19:52:00
21:50:00
22:35:00
8:51:00
6 319 Віктор Сташко
-
16:40:00
-
-
20:19:00
-
23:07:00
9:23:00
7 318 Artem Kryliuk
20:41:00
16:43:31
17:40:06
-
-
-
23:41:00
9:57:00
8 320 Максим Кулагін
-
16:52:11
17:39:47
-
20:41:00
22:52:23
23:42:46
9:58:46
9 307 Maksym Mylashko
-
17:31:00
-
-
-
-
00:52:00
11:08:00
10 321 Yulia Karasova
18:06:45
18:06:50
19:05:11
-
-
-
00:52:38
11:08:38
11 317 Сергій Дименко
-
17:03:12
18:04:49
-
-
-
00:57:00
11:13:00
12 308 Dmytro Bulyka
-
17:08:00
-
-
-
-
01:31:00
11:47:00
13 314 bogdan ninovskyy
-
17:16:38
18:04:41
-
-
-
01:31:00
11:47:00
14 313 Anton Krupnov
-
17:31:00
-
-
22:27:00
-
02:16:00
12:32:00
15 305 Юрий Пикалов
-
17:31:00
-
-
23:49:00
-
04:45:00
Зійшов з дистанции
16 306 Ihor Plisa
16:13:11
16:58:22
18:14:24
22:23:10
08:14:41
-
-
Зійшов з дистанции
17 302 Андрій Чуранов
-
16:02:00
18:16:27
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
18 310 MARTOVSKYI PAVLO
-
18:08:00
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
19 303 Соколов Николай
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
Номер ПІБ
Номер ПІБ
302 Андрій Чуранов
304 Andriu Deuneka
305 Юрий Пикалов
306 Ihor Plisa
307 Maksym Mylashko
308 Dmytro Bulyka
309 Oleh Savchyn
310 MARTOVSKYI PAVLO
311 Artem Verhun
312 Oleksii Sierik
313 Anton Krupnov
314 bogdan ninovskyy
315 Gleb Dolzhikov
317 Сергій Дименко
318 Artem Kryliuk
319 Віктор Сташко
320 Максим Кулагін
321 Yulia Karasova
303 Соколов Николай
ID Назва
26 г.Близниця
28 Драгобрат
64 г.Стіг
65 оз.Ворожеска
66 с.Чорна Тиса
67 Хребет2
68 Буковель