місце абсолют # Учасник КП Козьмещик КП Полонина Скопеска КП Петрос КП Полонина Шумнеска КП с.Кваси КП г.Близниця КП Драгобрат КП г.Стіг КП оз.Ворожеска КП с.Чорна Тиса КП Хребет2 КП Буковель Результат
місце абсолют # Учасник КП Козьмещик КП Полонина Скопеска КП Петрос КП Полонина Шумнеска КП с.Кваси КП г.Близниця КП Драгобрат КП г.Стіг КП оз.Ворожеска КП с.Чорна Тиса КП Хребет2 КП Буковель Результат
1 112 Ivan Semenov
12:59:00
14:13:00
14:52:00
15:29:00
16:36:00
19:22:00
20:08:00
21:11:00
22:05:00
00:16:00
02:15:00
03:03:00
15:03:00
2 117 Volodymyr SEMENUIK
-
-
-
-
-
-
19:41:00
-
-
00:10:00
-
03:11:00
15:11:00
3 104 Dmytro Kosytsin
-
-
-
-
-
-
19:40:00
-
-
00:10:00
-
03:11:00
15:11:00
4 114 Володимир Яковенко
-
-
-
-
-
-
20:10:00
-
-
00:35:00
-
03:31:00
15:31:00
5 108 Тимофій Широкий
-
-
-
-
-
-
20:10:00
-
-
00:35:00
-
03:31:00
15:31:00
6 111 Роман Карасев
-
-
-
-
-
-
20:53:00
-
-
-
-
04:45:00
16:45:00
7 105 Andriy Snisarenko
-
-
-
-
-
-
21:55:00
-
-
-
-
05:41:00
17:41:00
8 120 Gennadii Vitko
-
-
-
-
-
-
22:20:00
-
-
-
-
07:54:00
19:54:00
9 107 Viacheslav Grushyn
-
-
-
-
-
-
22:10:00
-
-
-
-
08:04:00
20:04:00
10 118 Adrian Cybriwsky
-
-
-
-
-
-
21:45:00
-
-
-
-
08:09:00
20:09:00
11 113 Андрій Калічак
17:49:04
-
-
-
18:40:54
-
00:06:00
01:38:11
-
07:10:00
-
10:40:27
22:40:27
12 103 Ruslan Dubic
-
-
-
-
-
-
00:04:00
-
-
07:03:00
-
10:44:00
22:44:00
13 101 Igor Nisenboim
-
-
-
-
-
-
00:04:00
-
-
07:05:00
-
11:03:00
23:03:00
14 12 Бурчак Марина
-
-
-
-
-
-
00:04:00
-
-
07:03:00
-
11:05:00
23:05:00
15 115 Kostiantyn Parashyn
14:25:06
-
16:12:11
17:15:17
19:43:22
01:52:13
01:40:00
03:22:05
-
08:46:00
-
12:39:00
24:39:00
16 109 Сидорчук Ольга
-
-
-
-
-
-
02:24:00
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
17 110 Ігор Сидорчук
-
-
-
-
-
-
02:24:00
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
18 106 Inna Kharytynytch
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
19 102 Олексій Молчанов
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
20 116 ANATOLII HLADCHENKO
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
21 119 Раміна Дадашева
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
Номер ПІБ
Номер ПІБ
101 Igor Nisenboim
102 Олексій Молчанов
103 Ruslan Dubic
104 Dmytro Kosytsin
105 Andriy Snisarenko
106 Inna Kharytynytch
107 Viacheslav Grushyn
108 Тимофій Широкий
109 Сидорчук Ольга
110 Ігор Сидорчук
111 Роман Карасев
112 Ivan Semenov
113 Андрій Калічак
114 Володимир Яковенко
115 Kostiantyn Parashyn
116 ANATOLII HLADCHENKO
117 Volodymyr SEMENUIK
118 Adrian Cybriwsky
119 Раміна Дадашева
120 Gennadii Vitko
12 Бурчак Марина
ID Назва
ID Назва
10 Козьмещик
11 Полонина Скопеска
12 Петрос
13 Полонина Шумнеска
14 с.Кваси
15 г.Близниця
17 Драгобрат
18 г.Стіг
20 оз.Ворожеска
21 с.Чорна Тиса
23 Хребет2
24 Буковель