місце абсолют # Учасник КП Хребет КП г.Хомяк КП Автодорога КП с.Яблуниця КП сел.Ворохта КП пер.Рижі КП пер.Кривопільський КП Маршрутний вказівник КП Полонина Болота КП Полонина Ліщина КП тб Білий Слон КП г.Вухатий Камінь КП оз.Бребенескул КП ур.Гаджина КП оз.Несамовите КП тб Заросляк КП г.Говерла КП Козьмещик КП Полонина Скопеска КП г.Петрос КП Полонина Шумнеска КП с.Кваси КП г.Близниця КП Драгобрат КП г.Стіг КП оз.Ворожеска КП с.Чорна Тиса КП Хребет2 КП Буковель Результат
місце абсолют # Учасник КП Хребет КП г.Хомяк КП Автодорога КП с.Яблуниця КП сел.Ворохта КП пер.Рижі КП пер.Кривопільський КП Маршрутний вказівник КП Полонина Болота КП Полонина Ліщина КП тб Білий Слон КП г.Вухатий Камінь КП оз.Бребенескул КП ур.Гаджина КП оз.Несамовите КП тб Заросляк КП г.Говерла КП Козьмещик КП Полонина Скопеска КП г.Петрос КП Полонина Шумнеска КП с.Кваси КП г.Близниця КП Драгобрат КП г.Стіг КП оз.Ворожеска КП с.Чорна Тиса КП Хребет2 КП Буковель Результат
1 21 Sergii Sapiga
-
-
20:15:00
-
21:50:34
-
00:33:00
-
-
-
03:57:00
-
-
-
-
10:00:00
-
-
-
-
-
17:49:00
-
21:32:00
-
-
01:52:00
-
05:07:00
36:07:00
2 23 Andrii Tkachuk
-
-
20:15:00
-
21:49:08
-
00:40:00
-
-
-
04:09:25
-
-
-
-
11:00:00
-
-
-
-
-
19:56:34
-
00:09:00
-
-
06:00:00
-
08:45:41
39:45:41
3 1 Bálint Oberon Őrsi
-
-
21:07:00
-
23:10:00
-
02:29:00
-
-
-
06:28:00
-
-
-
-
14:55:00
-
-
-
-
-
23:55:00
-
05:15:00
-
-
10:25:00
-
13:27:00
44:27:00
4 24 Виталий Бидюк
-
-
-
-
22:45:00
-
02:30:00
-
-
-
07:00:00
-
-
-
-
15:41:00
-
-
-
-
-
02:21:00
-
-
-
-
11:47:00
-
14:45:00
45:45:00
5 5 Mykola Stukalo
-
-
20:45:00
-
22:45:00
-
02:30:00
-
-
-
07:00:00
-
-
-
-
16:41:00
-
-
-
-
-
02:21:00
-
07:17:00
-
-
11:47:00
-
14:45:00
45:45:00
6 20 Kiryl Sinitsa
-
-
21:14:00
-
23:23:56
14:34:46
03:26:00
06:33:06
-
-
08:04:15
19:15:52
19:18:05
19:18:43
19:19:15
18:18:00
22:44:51
22:45:24
-
03:46:39
-
07:01:09
14:30:56
11:08:41
11:58:54
14:26:57
14:58:00
14:26:15
17:36:00
48:36:00
7 10 Dariia Bodnar
-
-
21:22:00
-
23:25:23
19:24:17
03:26:00
19:24:58
19:25:17
07:11:08
08:45:30
12:53:00
-
-
-
19:30:00
-
-
-
03:46:43
-
07:01:19
-
-
12:12:18
-
16:05:34
18:11:42
18:56:36
49:56:36
8 9 Євген Нестерець
-
-
18:40:00
-
21:30:00
-
02:58:00
-
-
-
10:50:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
08:46:46
Зійшов з дистанции
9 13 Maks Krasnopolskiy
-
-
20:35:00
-
22:45:00
-
02:28:00
-
-
-
06:28:00
-
-
-
-
15:41:00
-
-
-
-
-
02:21:00
-
07:17:00
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
10 18 Олег Медведєв
-
-
-
-
20:12:00
-
01:59:00
-
-
-
07:22:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
07:02:00
-
11:27:00
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
11 11 Roman Kalgin
-
-
20:56:00
-
23:05:00
-
02:40:00
-
-
-
07:00:00
-
-
-
-
17:50:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
12 8 Pavlo Iakymenko
-
-
-
-
20:14:02
-
01:53:00
-
-
-
07:22:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
13 22 Oleksandr Bendas
-
-
-
-
21:27:01
-
02:58:00
-
-
-
08:22:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
14 3 Поліщук Сергій
-
-
21:22:00
-
23:25:00
-
03:27:00
-
-
-
08:44:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
15 25 Yaroslav Turenko
-
-
-
-
23:20:00
-
03:35:00
-
-
-
08:45:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
16 2 Дмитрий Верютин
-
-
22:10:00
-
00:20:00
-
05:06:00
-
-
-
09:53:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
17 19 Stanislav Ovchynnikov
-
-
-
-
00:54:00
-
05:06:00
-
-
-
09:53:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
18 15 Bohdan Vorobets
-
-
22:13:00
-
00:50:00
-
05:27:00
-
-
-
10:26:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
19 17 Yurii Shadov
-
-
21:58:00
-
00:30:00
-
05:48:00
-
-
-
13:25:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
20 4 Мія Ласточкіна
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
21 16 Adam Olkhov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
22 7 Микола Перехожук
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Зійшов з дистанции
Номер ПІБ
Номер ПІБ
1 Bálint Oberon Őrsi
2 Дмитрий Верютин
4 Мія Ласточкіна
5 Mykola Stukalo
7 Микола Перехожук
8 Pavlo Iakymenko
9 Євген Нестерець
10 Dariia Bodnar
11 Roman Kalgin
13 Maks Krasnopolskiy
15 Bohdan Vorobets
16 Adam Olkhov
17 Yurii Shadov
18 Олег Медведєв
19 Stanislav Ovchynnikov
20 Kiryl Sinitsa
21 Sergii Sapiga
22 Oleksandr Bendas
23 Andrii Tkachuk
24 Виталий Бидюк
25 Yaroslav Turenko
3 Поліщук Сергій
ID Назва
ID Назва
4 Хребет
5 г.Хомяк
7 Автодорога
8 с.Яблуниця
34 сел.Ворохта
35 пер.Рижі
36 пер.Кривопільський
37 Маршрутний вказівник
38 Полонина Болота
39 Полонина Ліщина
40 тб Білий Слон
42 г.Вухатий Камінь
43 оз.Бребенескул
44 ур.Гаджина
45 оз.Несамовите
46 тб Заросляк
47 г.Говерла
48 Козьмещик
49 Полонина Скопеска
50 г.Петрос
51 Полонина Шумнеска
52 с.Кваси
53 г.Близниця
55 Драгобрат
56 г.Стіг
58 оз.Ворожеска
59 с.Чорна Тиса
61 Хребет2
62 Буковель